Archiwum bloga

Zaplanowanie i realizacja inwestycji odbyła się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Terminowo i profesjonalnie. Pomoc firmy odnośnie kwestii administracyjnych związanych ze zgłoszeniem do zakładu energetycznego – merytoryczna i sprawna. Polecam!

W kwietniu 2020 postanowiłem zainstalować fotowoltaikę na naszym domu w Ustanowie. Po krótkich poszukiwaniach wykonawcy trafiłem na firmę Solar Point, której właścicielem jest p. Przemysław Falczyński, reprezentujący jedną z największych firm Stilo Energy. Będąc laikiem w zagadnieniu, uzyskałem kompletną informację o całości inwestycji, co pozwoliło mi podjąć decyzję i podpisać umowę. Muszę przyznać, że na każdym kroku formalności, montażu, uruchomienia i uzyskania informacji o rejestracji w PGE, objęty byłem fachowym doradztwem i zaangażowaniem. Pan Przemysław kilkukrotnie odwiedzał naszą posesję, robił zdjęcia i filmy dronem, aby jak najlepiej wykorzystać dostępny dach. Dosyć szybko pojawiła się sprawna ekipa ze Stilo Energy i już na początku maja instalacja była gotowa. Podczas montażu Pan Przemysław osobiście monitorował przebieg instalowania, sprawdził wydajność paneli i zadbał o inne szczegóły. Wielkim udogodnieniem była sprawa dokumentacji, atestów i danych o systemie, które otrzymywałem na bieżąco. Dobra także była komunikacja z firmą Stilo Energy, która informowała o planach montażu,…

Dowiedz się więcej

W trakcie wyboru instalacji fotowoltaicznej odwiedziło mnie blisko 10 przedstawicieli różnych dostawców. Zdecydowałem jednak o wyborze oferty Solar Point ze względu na jej walory techniczne i profesjonalne podejście przy omawianiu warunków współpracy. Ze względu na konieczność montażu na dachach dwóch budynków i moje obawy o bezpieczeństwo pożarowe, oferta z mikroinwerterami była najciekawsza, ale ważne również okazały się szczegóły projektowe, które tak naprawdę zdecydowały o całościowej ocenie oferty. Otwarte i oparte na faktach przedstawienie cech oferty przez Solar Point miało też istotne znaczenie – przy tak poważnej inwestycji zaufanie do partnera to kluczowa kwestia. Warto również podkreślić bardzo sprawny i fachowy montaż, uwzględniający wprowadzane już na miejscu poprawki ze względu na wygodę i estetykę. To dość unikalna zaleta ekipy technicznej. Polecam instalacje firmy Stilo a szczególnie prowadzenie całości projektu przez Solar Point.

3/3